Abigal - najlepsze nieruchomości

Firmy sprzątające w Krakowie!

Właściciele bardzo licznych zakładów i biur w Polsce często korzystają z usług nie jakiejś typowej sprzątaczki, która sama nie jest w stanie umyć wszystkich okien i podłóg na sporej powierzchni, a z pomocy wynajętych, specjalnych firm. Takie firmy wysyłają swoich ludzi, którzy bez problemu wyczyszczą poszczególne zakamarki wielu pomieszczeń i hal! Kraków to również duże miasto, w którym jest nie jest jedna firma sprzątająca, a dużo więcej. Można więc w czym wybierać i być bardzo zadowolonym!

Sprzątanie firm w Krakowie – tymi czynnościami zajmuje się na przykład: Solidne Sprzątanie Kraków ze swoją siedzibą na ulicy Lentza 4. Osoby tam zatrudnione to profesjonaliści, którzy doprowadzą do porządku nasze biura, hale sportowe oraz inne obiekty, jak hotele czy restauracje. Do tego mogą jeszcze skosić trawnik i odśnieżyć chodnik. Z kolei konkurencyjna ANA-CLEAN to firma, której zadaniem będzie także bardzo szczegółowe sprzątanie apartamentów czy sprzątanie poremontowe. Mieszcząca się na ulicy Beskidzkiej 28 MM GRUPA ma wśród swoich obowiązków kompleksowe usługi porządkowe, m.in.: w kamienicach, przychodniach i gabinetach lekarskich. A ludzie z firmy ANILOP wypiorą dywany i wyczyszczą ubrudzone posadzki.

Warto zadzwonić również do innych doświadczonych firm sprzątających takich, jak m.in.: Clear Express, Czysty Efekt, Czysto Wszędzie, Bater Kraków, KrakHud oraz Profi-Clean. A jeśli chcemy, by nasze biuro było wysprzątane na totalny błysk, skorzystać można z usług Firmy Sprzątającej Błysk i Serwis Błysk, a także Dbamyoczystość.pl i dokładnych w swoim fachu MOP i DAR-MAT, która zajmie się jeszcze wywozem kontenerowym. Jeżeli zależy nam natomiast na dezynfekcji, to warto udać się na ulicę Uroczą i skorzystać z usług DDD Czystość. Ze zleceń wywiążę się także Firma Sprzątająca Lux, która działa bardzo prężnie i oferuje szereg usług, również dla klientów indywidualnych. Jak więc widać, firm sprzątających jest naprawdę dużo i cieszą się one dużą popularnością wśród szefów zakładów, dyrektorów hoteli czy… szkół – tak, niektóre placówki korzystają z pomocy takich firm, dając odetchnąć paniom woźnym.

Firmy sprzątające w Krakowie!
Przewiń do góry