Abigal - najlepsze nieruchomości

Co gwarantuje efektywną pracę zamiatarki?

Zamiatarki są maszynami dość często spotykanymi w przestrzeni miejskiej, a dzieje się tak nie bez powodu. Są to kompaktowe albo wręcz niewielkie urządzenia, które bardzo dobrze są w stanie poradzić sobie z różnymi zanieczyszczeniami, jakie mogą pojawić się na drogach, poboczach czy chodnikach. Mogą one zarówno zamiatać nawierzchnię, odpylać ją, myć pod ciśnieniem jak i odkurzać- np. usuwając liście czy większe śmieci. Tym samym, dzięki ich pracy można uzyskać naprawdę czysty i zadbany miejski krajobraz. Co jednak sprawia, że dany model zamiatarki dobrze sprawdza się w praktyce?

Urządzenie, które jest wielofunkcyjne

Na to, jak efektywnie sprzątane są ulice i chodniki bezpośrednio wpływa sam sposób czyszczenia. Jeśli tylko zapoznamy się z najnowocześniejszymi modelami tych maszyn, które można znaleźć chociażby na stronie Terberg Matec to szybko zorientujemy się, że producenci tych maszyn mają swoje sprawdzone patenty na efektywne czyszczenie- między innymi można wymienić tutaj:

– Dużą siłę ssącą urządzenia.

– Wysoką jakość zastosowanych szczotek do zamiatania. Bardzo często są one obrotowe, a dodatkowo są osadzone na specjalnych wysięgnikach hydraulicznych. Szczotkami można sterować niezależnie, a ich pracę można kontrolować poprzez obserwację ich pracy z poziomu kabiny kierowcy/operatora, gdzie podłoga jest wykonana ze szkła. Ustawienia ich pracy można dokonać z poziomu komputera pokładowego. Ze względu na fakt, że ruch szczotek mógłby powodować unoszenie się pyłu oraz kurzu- szczotki są spryskiwane wodą. Gwarancją efektywnego czyszczenia jest też duża powierzchnia zamiatania z wykorzystaniem zaproponowanych szczotek.

– Wyposażenie maszyny w myjkę, która działa pod wysokim ciśnieniem. Jej wykorzystanie dodatkowo może ułatwiać specjalna lanca.

Zamiatarki to maszyny na długie lata użytkowania. W razie konieczności- z powodzeniem może zostać przeprowadzona naprawa zamiatarek, nie musimy się też martwić o potrzebne części zamienne. Naprawa zamiatarek odbywa się w specjalnych punktach serwisowych, które znajdują się w całym kraju.

Co gwarantuje efektywną pracę zamiatarki?
Przewiń do góry