Abigal - najlepsze nieruchomości

Jak odmienić wnętrze przy pomocy designerskich poduszek?

Potrzeba wyróżniania się spośród innych i wyrażania przy tym siebie dotyczy w zasadzie każdego z nas. Niektórzy osiągają to przy pomocy ubioru, inni makijażu a jeszcze inni stawiają na wystrój wnętrz. Ten ostatni sposób wyrażania siebie i zachwycania wszystkich wokół stał się w ostatnim czasie niezwykle popularny. Stąd też moda na tworzenie designerskich wnętrz. Aby osiągnąć modny i zaskakujący naszych gości efekt nie trzeba tak naprawdę wiele. Jeśli chcemy poprawić jakość naszego wystroju i zależy nam na wnętrzu z charakterem to pomóc nam w tym zmienić odpowiednio dobrane designerskie poduszki.

 

Rośliny nie tylko w doniczce

 

Roślinność jako wzór poduszek to coś, co chyba nigdy się nie znudzi. Sprawdzi się zarówno w sypialni na łóżku, jak i na kanapie w salonie. Kolorystyka dowolna. Modne są zarówno zielone liście monstera czy paproci, jak i kolorowe tropikalne kwiaty. Warto pamiętać, że na jednej kanapie czy też łóżku możemy ułożyć dowolną ilość poduszek w różne roślinne wzory. Najważniejsze jest to, aby kolory się ze sobą zgadzały, a więc najzwyczajniej pasowały do siebie. Często mówi się, że bazę dla aranżacji powinny stanowić gładkie poduszki o jednolitym kolorze. Nic bardziej mylnego! Wzory królują i mają się świetnie w swoim, i tylko swoim towarzystwie.

 

Różne kształty, różne rozmiary

 

Istotnym elementem designerskich poduszek jest ich zaskakujący wygląd. Przyciągać wzrok mają nie tylko ciekawe wzory i kolory, ale i kształty oraz rozmiary. Idealnym połączeniem jest zestawienie kwadratowych poduszek z tymi prostokątnymi. Ten sposób sprawdzi się chyba przy każdym wzorze i kolorze. Nagromadzenie wielu poduszek o ciekawych wzorach i pasującej do siebie kolorystyce, a także postawienie przy tym na różnorodne wielkości i kształty może być kluczem do idealnego designerskiego wystroju.

 

Kontrolowany nieład

 

Designerski wygląd poduszek często kojarzony jest z nieładem. Po części słusznie. Warto jest zestawić ze sobą wiele różnorodnych wielkościowo poduszek i ułożyć je w pozornym chaosie, który całościowo wygląda po prostu dobrze. Nie każdemu odpowiada taka aranżacja jednak do niektórych charakterów pasuje ona idealnie, szczególnie do osób o artystycznym usposobieniu.

 

A może symetria

Sposób ułożenia poduszek w salonie czy też w sypialni nadaje nie tylko wyjątkowego charakteru pomieszczeniom, ale i mówi wiele o nas samych. Ułożenie designerskich poduszek o różnych ciekawych kształtach i wzorach może odbywać się również w całkowitym porządku. Jeśli chodzi o sypialnie to najczęściej bazę naszej aranżacji stanowią poduszki do spania a na nich ułożone są te z wyjątkowymi, designerskimi zdobieniami.

 

Jeśli zależy nam na naprawdę uporządkowanym, ale i ciekawym efekcie, to warto najpierw ułożyć trzy kwadratowe poduszki, kolejny rząd stanowić będą dwie mniejsze prostokątne a na koniec dodajmy prawdziwą ozdobę – najmniejsze, ale i najciekawsze pod względem wzorów poduszki.

 

Ty też postaw na designerskie poduszki!

 

Bogatą bazę różnorodnych poduszek, które odmienią każde wnętrze znaleźć możecie między innymi na stronie Mandihouse pod poniższym adresem: https://www.mandihouse.pl/poduszki-koce-pledy. Warto wprowadzać z pozoru małe, ale znaczące zmiany w swoich wnętrzach. Wpłynie to pozytywnie nie tylko na samopoczucie domowników, ale i zaowocuje pochwałami i zachwytem gości.

Jak odmienić wnętrze przy pomocy designerskich poduszek?
Przewiń do góry